Dragos Pastane & Cafe
Kartal Mozaik Pasta

Kartal Mozaik Pasta

Kartal Mozaik Pasta

    Kartal mozaik pasta arayışı ve talebi oldukça fazladır. Nüfus fazlalığının haricinde mozaik pasta ülkemizde çok sevilen pasta türlerinden biridir. Yetişkinler haricinde çocuklar tarafından da yoğun ilgi ve talep görmektedir. Mozaik pastalar biçim olarak mozaik ve üçgene benzer yapıya sahip olduğu için bu şekilde adlandırılır. Çıkış yeri ve köken olarak İtalya kültürüne dayanan pasta tiramisu gibi tüm dünyada ses getiren lezzetler arasında yer almaktadır. Sicilya bölgesinin genelinde yaygın şekilde yenilen tatlı ülkemizde de değişik türlerde ve çeşitlerde tüketilmektedir. Mozaik pasta yapımında genellikle bisküvi veya kedi dili gibi malzemeler tercih edilmektedir. Bisküvili çeşitlerinde bebe bisküvisi veya pötibör bisküvi türleri yaygın şekilde kullanılmaktadır. Duruma göre muz, çilek ve kakao gibi ürünlerle lezzetli hale getirilerek tüketilir. Sizde mozaik pasta çeşitlerine Dragos pastaneleri farkıyla kolay ve pratik şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

     Kartal mozaik pasta ihtiyacına karşılık pastanemiz, Dragos pastaneleri kaliteli şekilde yardımcı olur. Firmamız sadece Kartal ilçesinde değil aynı zamanda İstanbul genelinde hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz tatlı ve pasta türüne pastanelerimiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Taze ve doğal malzemeler ile yapılan ürünler oldukça lezzetli şekilde üretilmektedir. Mozaik pastaya istenildiği taktirde çikolata sosu, limon veya portakal gibi malzemelerde eklenebilir. Burada tercih tamamen tüketecek olan kişinin inisiyatifine bağlıdır. Özel sipariş vermeniz halinde istediğiniz malzemeler birleştirilerek mozaik pasta yapımını mümkündür.

     Mozaik pasta türleri çocuklar tarafından da çok sevilen ürünlerdir. İçerisinde bulunan malzemeler çocuklara hitap eden ürünlerdir. Özellikle bisküvi ve türevi malzemeler çocuklar tarafından beğenilerek tüketilmektedir. Firmamız içerisinde yer alan pastalar ve tatlılar çocuklarında beğeneceği şekilde üretilmektedir. Mozaik pastalar lezzeti sayesinde hem sizi hemde çocuklarınızı etkisi altında bırakır. Ayrıca misafiri olan müşterilerimiz içinde oldukça lezzetli olması nedeniyle olumlu dönüşler almanıza neden olacaktır. Evde yapılmış gibi taze ve lezzetli olan ürünlerimizi misafirleriniz sizin yaptığını düşünerek sizlere iltifatlar yağdırarak beğenilerini belirtecektir. Evde uğraşmak istemeyen ve tasarruf yapmak isteyen kişiler için Dragos pastaneleri ilk tercih olarak bulunmaktadır. Pratik ve kolay şekilde sipariş vererek dilediğiniz tatlılara ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp