Dragos Pastane & Cafe
Kartal Tuzlu Kurabiye

Kartal Tuzlu Kurabiye

Kartal Tuzlu Kurabiye

    Kurabiyeler özel günlerde oldukça fazla kullanılan ürünlerdir. Tüketimin haricinde masaya ve dekorasyona renk katan detay ürünlerdir. Misafirlere sunulan ürünlerin daha estetik görünmesi ve iştah kabartması için oldukça önemli detay ürünlerdir. Tasarım ve dizaynın haricinde kurabiyelerin lezzetli olması da gerekmektedir. Günümüzde maalesef görünümü oldukça güzel olup lezzetinin başarısız şekilde bulunduğu kurabiyelere sık sık rastlanır. Çeşitli gıda boyaları ve kalitesiz şekerler ile yapılan kurabiyeler oldukça albenisi olmasına rağmen bir hayli lezzetsiz şekilde bulunabilir. Kurumumuz Dragos pastaneleri içerisinde yer alan kurabiyeler hem görünüm açısından hemde lezzet açısından oldukça başarılı şekilde bulunur. Bu nedenle gönül rahatlığıyla ile kurumumuzdan temin ettiğiniz kurabiyeler ile misafirlerinizi ağırlayabilir ve olumlu dönüşler alabilirsiniz.

     Kartal tuzlu kurabiye arayışı fazla olan ilçelerin başında gelir. Nüfus yoğunluğunun fazla olması nedeniyle bölgede yaşayan veya ikamet eden insan sayısı da oldukça fazladır. Ayrıca işyeri sayısının fazla olması nedeniyle de kurabiye ve pasta ihtiyacı fazladır. Kurumumuz sadece Kartal bölgesine değil aynı zamanda İstanbul geneline hizmet sunmaktadır. Tek yapmanız gereken istediğiniz kurabiye ve pastaları bizlere iletmek olacaktır.

    Kurabiyeler, tatlı ve tuzlu olmak üzere çeşitli kategorilere ayrılır. Kurabiye tarzı ürünler yetişkinlerin haricinde çocuklar tarafından da büyük ilgi görür. Özellikle görünüm olarak çocuklara cazip gelen ürünlerin başında gelir. Bu nedenle çocuklarınıza sağlıklı ve lezzetli kurabiyeler vermek için Dragos pastaneleri doğru adres olacaktır. Firmamız bünyesinde yer alan ustalarımız hijyenik şekilde çalışarak üretim yaparlar. Ayrıca kullanılan malzeme kalitesinin üst düzey olması nedeniyle sağlıklı tüketim olanağı mümkün olacaktır. Pasta ve kurabiye gibi ürünlerde kullanılan malzemelerin kalitesine göre lezzette değişimler meydana gelir. Kalitesiz malzeme ile yapılan tatlılar veya kurabiyeler daha lezzetsiz ve sağlıksız şekilde bulunur. Bu nedenle malzeme kalitesine özen göstermek oldukça mühimdir. Maalesef bazı kurumlar tasarruf yapmak için kalitesiz malzeme tercihleri yaparak insanların sağlıkları ile oynamaktadır. Dragos pastaneleri içerisinde bu tarz negatif ve vahim durumlar ile karşılaşmanız mümkün değildir. Şirketimiz yıllardır sektörde yer alan tecrübeli pastaneler arasında bulunmaktadır.

Whatsapp Whatsapp