Dragos Pastane & Cafe
Kartal Doğum Günü Pasta

Kartal Doğum Günü Pasta

Kartal Doğum Günü Pasta

    Kartal doğum günü pasta arayışı yaygın olan ilçelerden biridir. Çünkü bölgede yaşayan insan sayısı ve nüfus diğer ilçelere nazaran daha yüksek şekilde bulunur. Bu nedenle insan sayısının fazlalığı doğum günü sayısında da artış yaratır. Firmamız tüm bu ihtiyaca karşılık kaliteli şekilde destek sunarak ihtiyaçları gidermektedir. Ayrıca sadece Kartal bölgesinde değil tüm İstanbul genelinde kaliteli şekilde hizmet sunulmaktadır.

      Doğum günü pastaları isminden anlaşılacağı üzere insanlar için oldukça önemlidir. Her birey yılda bir defaya mahsus doğum gününü kutlamaktadır. Ailesi, eşi, arkadaşları tarafından yapılan çeşitli sürprizler sayesinde kişi doğum gününde mutlu şekilde vakit geçirir. Kişiye özel olarak bulunan bu günde o kişiye özel şekilde pasta sunmak oldukça önemlidir. Bilindiği üzere doğum günlerinde pasta ve mum üflemek gelenekler arasında yer alır. Ayrıca pastanın lezzetli olması ve güzel görünmesi de çok önemlidir. Doğum gününü kaliteli ve güzel yapan en önemli noktalar arasında pastanın görselliği gelmektedir. Dragos pastanesi farkıyla sizlerde kaliteli ve özel doğum günü pastalarına sahip olabilirsiniz. İhtiyaç halinde önden sipariş vererek dilediğiniz biçimde ve lezzette pastalar yaptırmanız mümkün olacaktır. Kişi sayısını ve kullanılması istenilen malzemeleri belirtmeniz yeterli olacaktır.

    Kartal doğum günü pasta arayışında iseniz Dragos pastanesi sizin için doğru tercih olacaktır. Pastanemiz pasta haricinde çeşitli tatlı ve tuzlu ikramlar konusunda da iddialıdır. Kurabiye, tatlı, kuru pasta gibi birçok ürün çeşidimiz bulunur. Ayrıca isteğe bağlı olarak küçük çocukların doğum günlerine özel değişik ve sevimli pasta tasarımları da yapılmaktadır. Renkli ve farklı pastalar çocuklarınızın ilgisini çekecektir. Gelen misafirler tarafından rengarenk sunumlar misafirperverliğinizi öne çıkararak sizlere ekstra saygınlık katmaktadır.

     Pastalar sadece doğum günlerinde tüketilen ürünler değildir. Aynı zamanda normal süreç içerisinde de aile içerisinde tüketilen ürünlerdir. Akşamları ailecek çay veya kahve eşliğinde tüketilerek lezzet doygunluğuna erişmek mümkündür. Özel günlerin haricinde gündelik hayatta da istediğiniz pasta modeline Dragos pastanesi farkıyla ulaşabilirsiniz. Pastanelerimiz pastaları günlük ve taze şekilde yapmaktadır. Bu nedenle lezzet ve kalite bakımından üst düzey pastalarımız mevcuttur.

Whatsapp Whatsapp