Dragos Pastane & Cafe

Kartal Pastane

     Kartal pastane arayışının fazla olduğu ilçelerimiz arasında yer almaktadır. Bölgede yaşayan insan nüfusunun ve yoğunluğunun fazla olması nedeniyle beslenme ve gıda ihtiyaçları diğer semtlere nazaran daha fazla olur. Tatlı tüketimi keyif gibi görünse de her insanın ihtiyaç duyduğu beslenme türlerinden biridir. İnsan vücudunun belli oranda tatlı gereksinimi olması nedeniyle çeşitli pasta ve tatlılar yoğun şekilde talep görmektedir. Dragos pastaneleri içerisinde akla gelen her türlü pasta ve tatlı çeşidine ulaşmanız mümkündür. Muzlu pasta, mozaik pasta, alman pastaları, ekler, profiterol, sütlaç, güllaç, keşkül, kazandibi, unlu kurabiye, muffin, tuzlu kurabiye, tatlı kurabiye, supangle, ıslak kek, magnolia türleri, muhallebi, revani, irmik tatlısı, muzlu puding, çikolatalı puding, çilekli puding, doğum günü pastaları ve akla gelen her türlü tatlı çeşidine ulaşmanız mümkündür. İsteğe bağlı olarak özel siparişler vererek önden belirttiğiniz tatlılarda ustalarımız tarafından lezzetli ve kaliteli şekilde yapılmaktadır.

    Tatlılar özellikle misafirler geldiğinde oldukça etkili olan sunum ürünleridir. Lezzetli yapısının haricinde tatlıların güzel görünmesi de oldukça önemlidir. Normal yemeklerde de görsellik ön plandadır. Fakat tatlılarda görsel estetiklik ve görünüm çok daha üst düzey olmalıdır. Albenisi bulunmayan tatlıları misafirleriniz veya konuklarınız yemek istemeyebilir. Görünüm açısından ağızları sulandıran ve iştah kabartan tatlılara Dragos pastanesi farkıyla ulaşabilirsiniz. Kurumumuz pastacılık alanında oldukça deneyimli firmalardan biridir. Kartal pastane ihtiyaçlarına gerekli şekilde yardımcı olan firmamız sadece Kartal bölgesine değil tüm İstanbul genelinde hizmet sunar. Duruma göre yakın illerden de özel siparişler veya toplu siparişler vermeniz mümkün olacaktır. Başka şehirlerde bulunan müşterilerimiz iletişime geçerek isteklerini bizlere telefon aracılığıyla ile iletebilirler.

    Pastalar ve tatlılar özel günler için oldukça önemli bir yere sahiptir. Nişan, kına gecesi, düğün, doğum günü, sünnet düğünü ve çeşitli etkinlik zamanlarında misafirlere sunulan ikramlar arasında yer alır. Misafir ağırlama kültürü ülkemizde oldukça yaygın şekilde bulunur. Gelen misafirleri mutlu şekilde ağırlamak ve güzel ikramlarda bulunmak geleneklerimiz arasında yer alır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan her türlü tatlı ve pasta çeşidine pastanelerimiz üzerinden erişebilirsiniz.

Whatsapp Whatsapp